739 316 418
Produkty
Kontakty
+420 739 316 418

m.olejko@seznam.cz

 

TRUHLÁŘSTVÍ OLEJKO

Husova
Louny
440 01

IČ: 019 57 775

Kuchyně

Kuchyňské linky na míru

Plánujete rekonstrukci Vašeho domu či bytu?

Vyrábíme kuchyně na míru.Nabízíme velký výběr provedení dvířek a barev.

Kuchyňské linky na míru vždy vyrábíme dle požadavků a přání zákazníka. Precizní zpracování a účelnost kuchyně je dokonale přizpůsobena návrhu.

Přemýšlíte o výběru nové kuchyňské linky, ale nevíte si rady nebo nemůžete najít tu správnou?

Truhlářství Olejko Vám pomůže s výběrem toho správného řešení. Kuchyně je tou nejvíce obývanou částí vašeho domu či bytu. Nechcete přeci mít kuchyňskou linku, která se Vám po určité době přestane líbit. Další věcí o které je nutné přemýšlet dopředu je rozvržení funkčnosti a praktičnosti kuchyně. Kam umísnit varnou desku, kde mít dřez, myčku či ledničku?

S tím vším Vám  pomůžeme a rádi vymyslíme optimální rozvržení. Při návrhu využíváme dosavadních dlouholetých zkušeností a při samotné zakázkové výrobě to platí také.

Kuchyně si u nás můžete vybrat z velké škály materiálů. Dvířka u kuchyňské linky je možné vyrobit z lamina, celomasivu, folionované, stříkané dle výběru barvy nebo dýhy. Dalším důležítým prvkem kuchyně je kování, které si lze vybrat od těchto výrobců: Blum, Hettich, Hafale, Strong...

Dalším moderním trendem při výrobě kuchyňských linek jsou led osvětlení, drátěný program, barové pulty, výsuvy nebo vestavěné spotřebiče. Obklad mezi kuchyňskou linkou byl v dřívější době pouze keramický, ale i zde se projevily nové trendy. Je zde využíváno lamino, které koresponduje s barvou pracovní desky nebo je využito sklo v různých odstínech a barvách. S těmito trendy držíme krok a při výběru Vám poradíme.

Naši zkušení pracovníci jsou připraveni poskytnout Vám informace a poradit při výběru zboží.

Potřebujete pomoc od odborníků?

Pak je tu Truhlářství Olejko právě pro Vás!!!

Našim cílem je maximální spokojenost zákazníka!!!

Nabízíme vysokou kvalitu,velký výběr,maximální využití prostoru,nízkou cenu.

Zdarma zaměření a vytvoření cenové kalkulace.


Poptávka

Truhlářství Olejko - Louny, Praha, Kladno, Ústí n/L,Žatec, Bílina, Litvínov, Lovosice, Most, Chomutov, Jirkov,Rakovník,Děčín,Neratovice,

Vytvořila společnost
hotel benešov nabízí luxusní ubytování v historické části města. Pronájem kopírek pro každou firmu. Kouzelná místa v Česku i na Slovensku.