Obývací stěny Žatec
739 316 418
Produkty
Kontakty
+420 739 316 418

m.olejko@seznam.cz

 

TRUHLÁŘSTVÍ OLEJKO

Husova
Louny
440 01

IČ: 019 57 775

Obývací stěny Žatec

Obývací stěny Žatec

Navrhujeme a zhotovujeme kompletní vybavení obývacího pokoje v Žatci. Nábytek obývacích pokojů už dávno nemá za úkol pojmout velké množství předmětů, které byste jinak neměli kam uložit. Obývací pokoj je místo, kde se setkává rodina, kde se odpočívá, pracuje, sleduje televize či poslouchá hudba. Vedle toho většinou slouží obývací pokoj jako reprezentativní prostor pro příjem návštěv.   Obývací pokoj klade nároky na prostor a jeho členění.

Obývací stěny, konferenční stolky, televizní a jiné stolky pro multimédia, komody a jiné skřínky, případně i poličky na květiny, navrhneme a vyrobíme tak, že budete spokojeni. Na přání zajistíme kvalitní materiály pro novou obývací stěnu v barvách a stylu, které zapadnou právě k Vám.
Vše dle představ zákazníka. Vyrábíme také obývací stěny pro atypické prostory. Součástí našich služeb je i dodávka a případná montáž nábytku.

Potřebujete pomoc od odborníků ?

Pak je tu Truhlářství Olejko právě pro Vás !!!

Kontakt na telefon :739 316 418

Truhlářství Olejko - Louny, Praha, Kladno, Ústí n/L,Žatec, Bílina, Litvínov, Lovosice, Most, Chomutov, Jirkov,Rakovník,Děčín,Neratovice,

Vytvořila společnost