Schody a schodiště Děčín
739 316 418
Produkty
Kontakty
+420 739 316 418

m.olejko@seznam.cz

 

TRUHLÁŘSTVÍ OLEJKO

Husova
Louny
440 01

IČ: 019 57 775

Schody a schodiště Děčín

Potřebujete schody?

Hledáte své schody v Děčíně dle vašich požadavků a rozměrů? Dřevěná schodiště a zábradlí vyrábí naše truhlářství v Děčíně přesně tak, jak potřebujete.

Schodiště je nedílnou součástí Vašeho domu a má plnit dvě základní funkce, estetickou praktickou. Schodiště musí být bezpečné a zároveň zapadat do interiéru, ale také ekonomické a plně funkční.a

Truhlářství Olejko v Děčíně Vám všechny tyto vlastnosti zaručí. Jako materiál pro výrobu schodů nejčastěji používáme tyto dřeviny: smrkdubbuk, jasanborovicemodřín.

Schodiště se dělí podle typu kostrukce, a to lomené schodiště, obklad betonových schodů, atypické schody, točivé schodiště, segmentové nebo samonosné schody.

Povrchová úprava našich schodů může být v přírodní barvě nebo mořená do barvy dle přání zákazníka. Na konečnou úpravu schodů,vždy dáváme kvalitní polyuretanový lak.

Nedílnou součástí každého schodiště je zábradlí. Zábradlí může být dřevěné, nebo v kombinaci s jinými materiály jako sklo, nerez, hliník, kov.

Zaměření a cenová nabídka zdarma.

Kontaktuje nás na Telefon : 739 316 418

Truhlářství Olejko - Louny, Praha, Kladno, Ústí n/L,Žatec, Bílina, Litvínov, Lovosice, Most, Chomutov, Jirkov,Rakovník,Děčín,Neratovice,

Vytvořila společnost