Obývací stěny
739 316 418
Produkty
Kontakty
+420 739 316 418

m.olejko@seznam.cz

 

TRUHLÁŘSTVÍ OLEJKO

Husova
Louny
440 01

IČ: 019 57 775

Obývací stěny

Obývací a dětské pokoje

Potřebujete vyřešit zařízení obývacího pokoje?

Vyrábíme levné obývací stěny.

Váš interiér potřebuje změnu?U nás jste na správné adrese!!!

Našim cílem je maximální spokojenost zákazníka!!!

Truhlářství Olejko je tím správným řešením. S výrobou nábytku pro obývací pokoje máme velké zkušenosti a sledujeme moderní trendy na trhu. Vždy respekujeme návrhy, které vycházejí z Vašich představ, ale zároveň Vám rádi pomůžeme s výběrem toho správného nábytku.


Pro naše klienty především vyrábíme stěny do obývacího pokoje. Při výrobě stěn využíváme moderních trendů, které se řídí jednoduchými geometrickými tvary. Na odlehčení těchto tvarů je použito zasklení, otevřenost, regály a atypické poličky. Dominantou obývacího pokoje v dnešní době je velký prostor pro televizor, který nejčastěji bývá umístěn na velmi nízkém a podlouhlém kusu nábytku. Dalším nejčastěji vyráběným nábytkem do obývacího pokoje jsou konferenční stolky, komody, televizní stolky nebo dřevěné knihovny.


Popularita nábytkových stěn vyrobených na míru se neustále zvyšuje. Je to dáno požadavky klientů, kteří chtějí, aby jejich nábytkové stěny elegantně zapadly do interiéru, ale také zároveň vyřešili svoje požadavky na úložný prostor. Dalším trendem na který dbáme je cenová přijatelnost výroby na zakázku.

Při výrobě nábytku používáme masiv ( smrk, dub, buk, borovici..), ale táké levnější verzi lamino, která má velkou škálu barev a odstínů.

Zaměření a cenová nabídka zdarma!!!

Máte-li zájem o výrobu obývací stěny na míru, neváhejte nás oslovit rádi Vám poradíme.

kontaktovat:739 316 418/ email: m.olejko@seznam.cz

Truhlářství Olejko - Louny, Praha, Kladno, Ústí n/L,Žatec, Bílina, Litvínov, Lovosice, Most, Chomutov, Jirkov,Rakovník,Děčín,Neratovice,

Vytvořila společnost