Truhlářství Olejko-Louny,Praha
739 316 418
Produkty
Kontakty
+420 739 316 418

m.olejko@seznam.cz

 

TRUHLÁŘSTVÍ OLEJKO

Husova
Louny
440 01

IČ: 019 57 775

Truhlářství Olejko - Louny, Praha


Základním postojem firmy Olejko je individuální přístup k zákazníkovi. Dalším aspektem je cena, rychlost a samozřejmností kvalita řemeslné práce. Zakázkové truhlářství Olejko má dlouholeté zkušenosti v oboru a klade velký důraz na kvalitu a spokojenost zákazníka.


Naše výroba pokrývá vše, co je spojeno s nábytkem, dřevem a laminem. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací stěny, stoly, židle, vestavěné skříně, schody, pergoly, dětské pokoje, dveře a zárubně, komody, knihovny, zahradní nábytek, postele, pulty, recepce.


Také provádime dřevěné obklady stěn, stropů a podhledů v interiérech i exteriérech. Mezi nejčastější patří palubkové obložení, rámová obložení, desková obložení, obklady trámových stropů, stropní obklady z prken a kazetové stropní obklady.


Umíme Vám poradit s technickými detaily a navrhnout optimální řešení. Naším cílem je kvalitní a profesionální přístup k zákazníkovi od výroby, až po samotnou montáž.


kuchyně masiv-truhlářství olejkovestavěná skříň-truhlářství olejko


Působnost naší firmy je v těchto lokalitách: Louny, Most, Žatec, Podbořany, Kadaň, Chomutov, Jirkov, Teplice, Bílina, Ústí nad Labem, Děčín, Lovosice,Neratovice, Litoměřice, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Slaný, Kladno, Praha a její okolí.

Truhlářství Olejko - Louny, Praha, Kladno, Ústí n/L,Žatec, Bílina, Litvínov, Lovosice, Most, Chomutov, Jirkov,Rakovník,Děčín,Neratovice,

Vytvořila společnost